search
  Elektrinis dviratis: ADO AIR 20

  Elektrinis dviratis: ADO AIR 20

  1 179,00 €

  Tinka gauti APVA kompensaciją pridavus seną automobilį. Už vieną elektrinį dviratį galima gauti 500 eur kompensaciją, galima pirkti 2 vnt. ir taip gauti 1000 eurų kompensaciją už vieną utilizuotą seną taršų automobilį. Išduodami reikalingi dokumentai APVA paraiškai teikti.

  Spalva
  Kiekis
  Turime

  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Elektrinis dviratis: ADO AIR 20

  Elektrinis dviratis: ADO AIR 20

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

    Duomenų apsauga

  Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

    Pristatymo informacija

  Pristatymas per 1-3 darbo dienas

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Naujasis ADO AIR 20 ! Ultra lengvas – tik 16kg, labai gerų parametrų elektrinis sulankstomas dviratis.
  Tik pas mus šių dviračių versijos tarptautinės (ne EU) - tai reiškia, kad bus su akseleratoriaus rankenėlėmis ir galingesniu 350W varikliu.

  ✔️Samsung baterija 21700

  ✔️Nuvažiuojamas atstumas iki 100km*

  ✔️Karboninis diržas vietoj grandinės (jokių rūpesčių)

  ✔️Hidrauliniai stabdžiai

  ✔️Sukimo momento magnetinis sensorius (torque sensor)

  ✔️IPS spalvotas ekranas, IPX7 vandens atsparumo klasė, 180 laipsnių matomumas, nesibraižantis stiklas, gerai matomas šviečiant saulei.

  ✔️ADO Smart APP (važiavimo duomenys, navigacija)

  ✔️SGD CE sertifikacija

  ADO AIR 20 – puikių techninių parametrų, tvirto aliuminio rėmo sulankstomas dviratis. Patogus 3 pakopų sulankstomas dizainas. Dviratis pilnai sulankstomas, dėl kompaktiško dydžio ir lengvo rėmo patogu vežti automobilio bagažinėje, neužima daug vietos. Lengva įsinešti į liftą ar tiesiog atsinešti į biurą. Idealus daiktas gyvenant mieste, važiuojant į darbą be kamčių. Taip pat keliaujant kelionėse, didesnėje bagažinėje sutalpinsite ir du tokius. Suprojektuotas taip, kad teiktų geriausią vairavimo patirtį.

  ADO AIR 20 turi 9.6Ah 36V SAMSUNG bateriją, kuri pilnai įkraunama per maždaug 4-6 val. Baterija yra paslėpta ir patalpinta dviračio sėdynės vamzdyje, turi saugų užraktą, tad būsite dėl jos saugūs dviratį trumpam palikę be priežūros. Baterija yra išimama, todėl galite ją ištraukti ir įkrauti atskirai. Akumuliatorių galima įkrauti ir neišimant.

  Palaiko 3 važiavimo režimus. Pilnai įkrautas ADO Air dviratis gali nuvažiuoti iki 100 km asistento režimu, padedant minant pedalus. Nuvažiuojamas atstumas vien elektros režimu (naudojant tik akseleratoriaus rankenėlę) priklauso nuo vairuotojo svorio, važiavimo greičio, kalnuotumo, kelio dangos, oro sąlygų. Galima naudoti ir be elektros variklio, tiesiog kaip paprastą dviratį. Turi 350 W bešepetėlinį variklį, maksimalus greitis važiuojant elektra - 25 km/h (neapribotas 30 km/h).

  Dviratis aprūpintas dviguba stabdymo sistema (priekiniai ir galiniai hidrauliniai stabdžiai), todėl stabdymo patikimumas yra garantuotas. ADO Air 20 ratų padangų dydis yra 20×1,95 colio. Ypač kibios dviračio padangos užtikrina puikų sukibimą, atsparios sprogimams važiuojant visomis kelių dangomis.

  ADO Air 20 turi ypač ryškų ekraną, kuriame pateikiama informacija: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos likutis ir važiavimo režimas. IPS spalvotas ekranas, IPX7 vandens atsparumo klasė, 180 laipsnių matomumas, nesibraižantis stiklas, gerai matomas šviečiant saulei. Priekyje turi ryškiai šviečiantį LED žibintą, patogias vairo rankenas. Dviračio komplete yra išmaniojo telefono laikiklis. Atitinka IPX5 standartą. Dviračio pedalai yra nulenkiami, o tai prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo. Dviračio išmatavimai: 1560 x 590 x 1150 mm, o svoris tik 16 kg. Dviračiu gali važiuoti žmonės iki 120 kg svorio ir iki 200 cm ūgio.

  3 Prekės